wtorek, 18 lutego 2014

Czary mary 2014Ależ miałam wczoraj pokręcony dzień! Samochód wziął się na mnie obraził i nie odpalił. Zbiesił się normalnie ;) Musiałam przemierzać kilometry po mieście, co moja noga boleśnie odczuła i raczyła zwiększyć swą objętość. A po powrocie do domu czekały na mnie 3 różne przesyłki.
Jedną z nich była zaległa nagroda aż z 3… książkami. Rzut oka na okładki. Na jednej z nich ujrzałam w białej ramce rogal księżyca z maleńką panią w czerwonej sukni na tle czarnego nieba usianego gwiazdami, na tylnej okładce gwiazdy nawet błyszczą. Pomyślałam, że to pięknie wydana książka pt. CzaroMarownik 2014. Dopiero po chwili na dole okładki doczytałam podtytuł – Twój magiczny kalendarz. I tak oto książka zamieniła się w kalendarz, aczkolwiek nie do końca. Bowiem i w kalendarzu mam co czytać. Teraz muszę nadrobić ponad 1,5 miesiąca 2014 roku, a właściwie prawie 2, bo kalendarz zaczyna się od 23 grudnia 2013 r., ale to pryszcz.


Opis z tylnej okładki:

CZAROMAROWNIK 2014 TO COŚ WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁY KALENDARZ…
TO TWÓJ MAGICZNY KALENDARZ.
To także najlepszy poradnik, jaki możesz mieć w swoich rękach, który zawiera magiczne wskazówki na każdy dzień, miesiąc i porę roku.
Na ponad 200 stronach CzaroMarownika można znaleźć nie tylko tradycyjny podział na tygodnie i miesiące, ale także kalendarz księżycowy, szczegółowy horoskop, inspirujący zestaw wiadomości na każdy tydzień, których nie sposób znaleźć w żadnym innymi miejscu, oraz solidną porcję wiedzy o najciekawszych tematach ezoterycznych, którą zebrano w postaci 12 artykułów na końcu kalendarza.
CzaroMarownik 2014 zawiera wskazówki z takich dziedzin, jak: Magia finansowa, magia ochronna, praca z aurą, medycyna XXI wieku, wpływ diety na samopoczucie, naturalne metody uzdrawiania oraz wiele innych. Dodatkowo wzbogacono go opisami prostych i skutecznych rytuałów magicznych stworzonych specjalnie dla posiadaczy kalendarza.
Sięgaj do niego zawsze, kiedy potrzebujesz praktycznej i sprawdzonej rady albo oczekujesz odrobiny twórczej inspiracji, a przekonasz się, że…
Z CZAROMAROWNIKIEM KAŻDY DZIEŃ ROKU
BĘDZIE WYJĄTKOWY I MAGICZNY!A CzaroMarownik jest niesamowity i w środku! Przepięknie wydany! Twarda oładka i zszywane kartki, papier dobrej jakości. Zgrabne i czytelne czcionki, przejrzystość układu, ciekawostki astrologiczne w każdym dniu roku, w każdym tygodniu niesamowity artykulik oraz oczywiście imieniny i święta. I jeszcze te poczernione brzegi kart, jakby książka była już wiekowa! A numeracja stron… biała na czarnym tle. Ja jestem zauroczona wyglądem!


Zastanawiam się, czy nie zrobić cyklu podobnego jak u Basi Pelc –"Pozytywny Rok 2014". Tylko u mnie byłby jeden wpis na tydzień, bo tak to jest rozłożone w kalendarzu. Przykładowe wpisy: Rytuał na spełnienie pragnień, Ćwiczenia na kreatywność, Mądrość buddyjska, Sztuka życia według Zen, Twój magiczny kolor, Zwizualizuj to, czego pragniesz, Naturalne zdrowe pasty do zębów, Ciasto z morelami i czarną porzeczką według Pięciu Przemian i mnóstwo innych. Dajcie znać w komentarzach, czy chcecie czytać takie posty. Kalendarz ten będzie mnie czarował cały rok. Oj będzie miał co robić, oj będzie!


I to chyba CzaroMarownik swą magią sprawił, iż otwarcie trzeciej przesyłki wywołało wielkie szczęście na mojej twarzy. Okazało się, że przyznano mi turnus w szpitalu uzdrowiskowym (choć pani odbierająca mój wniosek w NFZ-cie nie dawała mi praktycznie żadnych szans, bo przecież niedawno byłam, a efekty rehabilitacji są do 18 miesięcy!). Na szczęście lekarz orzecznik miał inne zdanie. I tak oto pod koniec marca wyjadę na 3 tygodnie na drugi koniec Polski pod Świnoujście. Czary mary się dzieją!
Moje myśli, słowa i czyny kreują rzeczywistość.
Otwieram się na nieograniczone możliwości,
które mnie otaczają.
Koncentruję się tylko na tym, co kocham,
i przyciągam to do siebie.
Cieszę się szczęściem, zdrowiem i dobrobytem,
a Wszechświat wspiera mnie w każdym działaniu.

Niech tak będzie
przez cały rok!

6 komentarzy:

  1. Oj dawno mnie nie było... i w dodatku dowiaduję się, że Cię za jakiś czas nie będzie, ale skoro to wyjazd "zdrowotny", to "na zdrowie" :) I chętnie poczytam posty, które proponujesz...
    ~Natalia

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też mam swój czarownik. Co prawda nieco inny, ale też fajny.

    OdpowiedzUsuń

Gościu, atramentowy ślad zostaw po sobie,
A na każdy komentarz odpowiem wnet Tobie.