poniedziałek, 3 lutego 2014

Styczniowe zdobyczeInni się chwalą, to i ja również! A co! Zapoczątkuję nowy cykl na swym blogu, o ile będę miała dalej się czym chwalić! Jednak me zdobycze z poszczególnych miesięcy zaprezentuję Wam, gdy już książki do mnie trafią, gdy będę mogła je uwiecznić na pamiątkowym zdjęciu. Ano biorę udział w różnych konkursach i walczę jak… lwica chciałoby się rzec. Jednakże jestem zodiakalnym strzelcem, dlatego powiedzmy, że raz na jakiś czas me sokole oko trafi w 10! Czyli czasami szanowne Jury doceni jakość mych literek i wyróżni spośród innych starających się o wygraną. Z rzadka maszyna losująca wytypuje mnie do wygranej. 

A w styczniu wygrałam takie oto książki:
1)  Zbigniew Lew-Starowicz "Pan od seksu", czyli autobiografia najsłynniejszego polskiego seksuologa,
2) Agnieszka Turzyniecka "Inspektor Kres i zaginiona",
3) Agata Kołakowska "Wszystko co minęło".


Stety niestety na razie książeczki pozostaną nietknięte przeze mnie, a me oczęta nie wyczytają ich literek. Wpierw te nowości muszą się zadomowić na mej półeczce, zapoznać z sąsiadkami i dojrzeć do przeczytania. Ja na razie mam stos 7 książek z biblioteki do ogarnięcia, znaczy się połknięcia. Koniec chwalenia!

6 komentarzy:

 1. Wszystkie te książki bym Ci podkradła :) Tymczasem chciałam poinformować Cię, że zostałaś nominowana do Liebster Blog Award. Zapraszam do zabawy http://www.skrawkimoichmysli.pl/2014/02/liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za nominację, ale będzie problem ze znalezieniem aż 11 osób. Ja jeszcze świeżynka na rynku blogerów książkowych ;)

   Usuń
 2. zapowiada się miodzio! czekam na recki;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super:) Mówiłam Ci już, że kocham tą twoją żyrafę? Oddawaj, będę miała o 1 więcej ;)

  OdpowiedzUsuń

Gościu, atramentowy ślad zostaw po sobie,
A na każdy komentarz odpowiem wnet Tobie.