Współpraca

Blog "W szponach literek" prowadzę od 7 lipca 2013 roku. Jest to blog literkowy, w którym dominują recenzje książek. Oprócz nich są cykle: Wokół książek, Literkowo, Książkowe pogaduchy. Pojawiają się fotorelacje z różnych imprez czytelniczo-książkowych. A ponieważ blog żyje, to i zmienia się, rozwija, rozrasta. Promuję czytelnictwo jako humanistka, czytelniczka i miłośniczka literek.

Z chęcią podejmę współpracę komercyjną z wydawnictwami, portalami literackimi i pisarzami. To te teksty będą priorytetowe na blogu. Barter również jest możliwy, ale to dla książek, które sama chętnie czytam. Zastrzegam sobie jednocześnie prawo do wybierania tytułów, które mnie interesują. Zasady współpracy będą rozpatrywane indywidualnie. Jestem otwarta na inne formy promocji książki: zapowiedzi nowości, recenzje przedpremierowe, patronaty medialne, wywiady z pisarzami, konkursy, rozdawajki.

Na co możecie Państwo liczyć z mojej strony? Na szczerą, czasami okrutną prawdę o zrecenzowanej książce, łącznie z wytykaniem błędów wszelkiej maści. W zamian na swoim blogu zamieszczę reklamę (logo + adres) w poście i oddzielnie w zakładce "Współpraca", a także na Facebooku na stronach poświęconych czytaniu. 

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą ze mną i "moimi literkami", to proszę o wiadomość na e-mail:
                                                    martucha180@gmail.com

Recenzowałam dla wydawnictw:

 

 Recenzuję dla księgarni internetowej:
 1 komentarz:

 1. Cześć!
  Choć nie jest to standardowa oferta współpracy to pragnę zaprosić Cię do Centralnej Kartoteki. Zrzeszamy różne blogi z blogosfery, dajemy możliwość promowania bloga oraz nowych wpisów nie tylko w domenie Blogspot, ale także na Instagramie.

  W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na:
  CK
  Instagram

  Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Gościu, atramentowy ślad zostaw po sobie,
A na każdy komentarz odpowiem wnet Tobie.