Polityka prywatności


Od 25 V 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 IV 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Właścicielką bloga „W szponach literek” jest Marta K., posługująca się pseudonimem Martucha180 i Liter[at]ka, zamieszkała w powiecie kętrzyńskim. Właścicielka bloga jest administratorką ewentualnych danych, a kontakt z nią jest możliwy drogą e-mailową: martucha180@gmail.com.

1. Administratorka gwarantuje poufność wszelkich udostępnionych jej danych osobowych, przy czym podanie danych jest w pełni dobrowolne.
2. Administratorka nie udostępnia powierzonych jej danych osobom trzecim.
3. Administratorka nie administruje danymi koniecznymi do pozostawiania komentarzy na platformie Blogger.
4. Administratorka stosuje na blogu technologie śledzące działania użytkowników w ramach aktywności i statystyk.
5. Na blogu „W szponach literek” zamieszczane są posty – recenzje książek, zawierające reklamę książki, logo wydawnictwa i portali czytelniczych.
6. W przypadku konkursów i rozdań na blogu „W szponach literek” publikowane będą dane zawierające imię lub nick w celu ogłoszenia zwycięzcy. Dane otrzymane od zwycięzcy po wysłaniu nagrody będą usuwane.
7. Administratorka powierza dane tylko platformie blogger, na której znajduje się blog „W szponach literek”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Gościu, atramentowy ślad zostaw po sobie,
A na każdy komentarz odpowiem wnet Tobie.