poniedziałek, 13 lipca 2015

Zmiany, zmiany, zmiany!Stali bywalcy zauważyli zapewne zmiany na moim blogu. Niektóre wyszły przypadkiem, nad innymi się biedziłam dłuższy czas. Ale w końcu ma fraszka Do Gościa pojawiła się u wejścia do literkowego świata Martuchy.
Jednakże to tylko początek większych zmian, mam nadzieję, że na lepsze. Od tego tygodnia co środę rozpoczynam publikację memów znalezionych w necie, a dotyczących książek i czytania. Cykl nazwałam "Wokół książek".
I najważniejsze… Szykuję comiesięczną akcję-rozdawajkę "Szczęśliwa 7". Jestem w trakcie tworzenia regulaminu i ogarniania całości. Jeśli macie jakieś sugestie, propozycje co do punktów regulaminu, np. rodzaj zadania, logo, tylko dla obserwatorów…, to śmiało piszcie o tym w komentarzach pod tym postem. Chętnie posłucham Waszego zdania. Rozdawajka ruszy rano 7 sierpnia, ale regulamin pojawi się w oddzielnej zakładce bloga już 1 sierpnia.
Przypominam o swym konkursie urodzinowym "Urodziny u rodziny" o TUTAJ.

8 komentarzy:

 1. Już wcześniej zauważyłam Twoją fraszkę Do Gościa. Jest super. Czekam tez na Twój środowy cykl i na rozdawajkę "Szczęśliwa 7" też się cieszę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już niedługo! Wielkie odliczanie rozpoczęte!

   Usuń
 2. Fraszka do Gościa już dawno przeczytana, zapisana i pokochana :) Czekam na rozdawajkę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak pokochana, to mnie to bardzo cieszy!

   Usuń
 3. Rozdawajka, super! To coś zdecydowanie dla mnie, znając moją chciwość książkową!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha :) To ja się będę dzielić książkami, a chciwi i chciwe niech się zgłaszają :)

   Usuń

Gościu, atramentowy ślad zostaw po sobie,
A na każdy komentarz odpowiem wnet Tobie.