sobota, 7 maja 2016

Szczęśliwa 7 - dziewiąty szczęśliwiecWitam w sobotę!
Dziś wyjątkowy dzień, bo "Literkowo" zostało wyparte na jutro. Dziś królują potencjalne szczęściary, a za chwilę jedna szczęściara dowie się, że to ona nią jest.
Kwiecień nam plótł i przeplatał, ja sama nie wiedziałam często, jak się ubierać, bo pogoda wariowała na całego. Przeczytawszy wszystkie odpowiedzi, doszłam do wniosku, że jedna się wyróżnia. A poza tym stwierdziłam, że… ktoś zaczyna mi robić konkurencję wierszykową! I nawet mnie to cieszy :D
A teraz pora na wyniki kwietniowej odsłony rozdawajki "Szczęśliwa 7":

Daria S.

Bardzo serdecznie Ci gratuluję! U Ciebie kwiecień najbardziej naplótł i najlepiej będzie przeplatał… kartki wybranej przez Ciebie książki! Wkrótce będziecie we troje: Ty, książka i zakładka ;)  
Wiesz, co należy czynić? Uśmiechnąć się, krzyknąć z radości, podskoczyć, a potem klepnąć i wystukać do mnie swój adres. Czekam! E-mail już do Ciebie zmierza :)
Przypominam jednocześnie, że dzisiaj o 19.07 rusza majowa odsłona "Szczęśliwej 7". Zapraszam wieczorkiem!

9 komentarzy:

 1. Ja nie wiem co ja robię, ale zawsze trafiam u Ciebie już na wyniki szczęśliwej siódemki, a sam post konkursowy wiecznie mi gdzieś umyka :)
  Gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prawej stronie bloga Jest baner podlinkowany do odsłony w danym miesiącu. A w razie czego trzeba szukać po dacie...7-go każdego miesiąca :)

   Usuń
 2. Jeeeejku dziękuję! <3 Ależ się cieszę!!! Wykonałam wszystkie czynności i już spieszę z mailem! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, chciałabym widzieć wykonanie wszystkich czynności, o których napisałam :D

   Usuń

Gościu, atramentowy ślad zostaw po sobie,
A na każdy komentarz odpowiem wnet Tobie.