czwartek, 1 września 2016

Kobita czytająca dużo mniejJak głosi tytuł postu, w sierpniu mniej czytałam. Złożyły się na to sprawy rodzinne i napływ literkowej pracy. Przeczytałam tylko 10 książek, w tym 1 dziecięcą, co dało łącznie 4130 stron. Średnio książka liczyła 344,17 strony, ale dziennie czytałam zaledwie lub aż 133,22 strony. To mój najsłabszy czytelniczy miesiąc od początku roku. Wrzesień też nie zapowiada się lepiej. Do połowy września mam gorący okres – dużo literkowej pracy pozablogowej i pozapasjonackiej, choć w międzyczasie szykuję również kilka wywiadów, m.in. z Janiną Lesiak na temat jej najnowszej powieści Miłosna kareta Anny J.

A potem wyjazd do sanatorium w Gołdapi. Oddam się w ręce fizjoterapeutów, by podreperować zdrowie i pogimnastykować stawy. Powinnam też odpocząć od pracy, ale ja chyba nie umiem bez niej żyć, bo i w sanatorium troćku będę zmuszona popracować. Mój czas wolny będzie ograniczony, dostęp do Internetu także, więc wybaczcie, że mniej mnie będzie na Waszych blogach.
Co we wrześniu? Sama nie wiem! Wciąż czekam na kilka zaległych zdobyczy książkowych, którymi chce Wam się pochwalić już od czerwca! Na pewno będą 3 fotorelacje z jednej wycieczki. Tyle zdjęć napstrykałam, że podzieliłam je na 3 grupy tematyczne: miniatury zabytków Warmii i Mazur, militaria średniowieczne i wojenne oraz wnętrze chaty mazurskiej.
http://zycieipasje.net/2016/08/25/spieszyc-z-pomoca-w-gory-rozmowa-z-dorota-raczkiewicz-o-pomaganiu-innym-i-zdobywaniu-gorskich-szczytow/
Na zakończenie podsumowania sierpnia zachęcam Was do przeczytania w magazynie internetowym "Życie i pasje" wywiadu z Dorotą Raczkiewicz, pomysłodawczynią, założycielką i szefową Drużyny Szpiku (wystarczy kliknąć w zdjęcie). A jeśli ktoś chciałby zostać dawcą szpiku, odsyłam do postu TUTAJ.

10 komentarzy:

 1. U mnie wakacje zawsze wypadają gorzej czytelniczo... Także nie patrz na swój wynik jako mniej, tylko o ile to więcej niż ci co nie czytają :)
  To kiedy to sanatorium? kurczę, nigdy nie byłam w Gołdapi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację z tym podejściem do ilości przeczytanych książek.
   A sanatorium już od 17 IX.

   Usuń
 2. Kochana, 10 książek to i tak wspaniały wynik! Gratuluję :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na Twoją fotorelację z wycieczki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno we wrześniu będzie lepiej. Poczytasz więcej i będziesz zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie wiem, nie wiem, dużo pracy literkowej i nie jest to czytanie.

   Usuń
 5. Gdyby każdemu szło tak źle jak Tobie (przeczytanych TYLKO 10)... to świat byłby piękny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozbawiłaś mnie tym stwierdzeniem, ale przyznaję Ci rację!!!

   Usuń

Gościu, atramentowy ślad zostaw po sobie,
A na każdy komentarz odpowiem wnet Tobie.