czwartek, 6 kwietnia 2017

Moja najmojsza 2Doczekałam się swojego egzemplarza mojej najmojszej 2, czyli książki Beaty Grzywacz Tarnobrzeskie kobiety.Do tej książki napisałam rekomendację jako redaktorka magazynu internetowego "Życie i pasje". Oto i ona:

 
Autorka o sobie mówi tak:


Tarnobrzeskie kobiety to szczególna książka, która powstała na podstawie bloga „Tarnobrzeskie kobiety”. Książka to 58 wywiadów z mieszkankami Tarnobrzega i okolic, kobiet o różnych poglądach, o różnym statusie materialnym i społecznym, w różnym wieku. Czytałam wszystkie wywiady i w każdym znalazłam wskazówkę dla siebie, a w każdej kobiecie odkryłam jej ukryte wewnętrzne piękno. 

Wszystkie wywiady łączy jedna cecha – pasja! Te kobiety żyją z pasją, pasjami i im podporządkowują często swoje życie prywatne i zawodowe. Wypada się tylko zarazić! Na początek można przez fanpage książki.
Książka jest przepięknie wydana od strony graficznej i redakcyjnej, każdy szczegół jest dopracowany. Zobaczcie sami, jak wygląda w środku:


Tę książkę-wywiad polecam wszystkim, zwłaszcza kobietom! A można ją nabyć, kontaktując się z autorką między innymi przez fanpage książki, chyba że ktoś mieszka w okolicach Tarnobrzega. Polecam!

4 komentarze:

Gościu, atramentowy ślad zostaw po sobie,
A na każdy komentarz odpowiem wnet Tobie.