piątek, 23 listopada 2018

Konkurs piątkowy


Witajcie!
Dziś startuje "Konkurs piątkowy", gdyż zaczyna się w piątek 23 XI, a kończy w piątek 30 XI o godz. 23.59. Wyniki ogłoszę w niedzielę 2 XII, a zwycięzca będzie miał 4 dni na podanie adresu.
Mały regulamin:
1. Organizatorem, sponsorem i maszynką losującą nagrody książkowej z mej biblioteczki jestem ja, autorka bloga W szponach literek. 

2. Ty masz adres korespondencyjny w Polsce, bierzesz udział w konkursie tylko raz, odpowiadasz na poniższe pytanie. Jednocześnie wyrażasz zgodę na opublikowanie Twego imienia i nazwiska bądź nicku w przypadku wygranej. Pamiętaj, że udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. A jeśli masz pytanie, to napisz do mnie.

3. Nagroda to wybrana przez Ciebie jedna z czterech książek pochodząca z mej biblioteczki: Nietypowa Matka Polka, Izabela M. Krasińska W obłokach marzeń, Denise Hunter Małżeństwo do poniedziałku, Agata Kaźmierska, Wojciech Brzeziński Strefy cyberwojny.

4. Ja się ucieszę, gdy zamieścisz baner konkursu na swoim blogu lub w innym miejscu.5. Zadanie konkursowe:

Jaką książkę podarował(a)byś mi w prezencie niezależnie od okazji?
Odpowiedź możesz umotywować.

Zgłoszenie może wyglądać tak:

Imię/nick:
Nagroda:
Prezent:

Czekam na Wasze zgłoszenia i życzę powodzenia!

5 komentarzy:

 1. Imię/nick: Gosia
  Nagroda: "Nietypowa Matka Polka" Anny Szczepanek :)
  Prezent: Podarowałabym Ci "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" Stiega Larssona. Sama kiedyś dostałam tą książkę w prezencie od przyjaciółki. Zdecydowanie był to prezent trafiony, a książka stała się moją ulubioną. Zmobilizowała mnie do zakupu całej serii Millenium, którą wprost pokochałam. Myślę, że i Tobie przypadłaby do gustu. Skandynawskie kryminały są zdecydowanie najlepszymi jakie czytałam, jestem pewna, że i Ty wpadła byś w ich sidła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Imię/nick: Monika/monweg
  Nagroda: wybieram "Nietypową Matkę Polkę"
  Prezent: Na pewno przeszukałabym swoją biblioteczkę, ale nie mam pojęcia co z tego by wynikło. Później zdecydowałam abyś sama wybrała sobie książkę, która najbardziej by Cie interesowała. Nie ma to jak nietrafione prezenty... ;) A gdybym była zmuszona wybrać coś sama, to miałabym nie lada kłopot, ale chyba postawiłabym na fantastykę; może nawet pokusiłabym się na którąś z części "Kronik wampirów" Anne Rice. I miałabym nadzieję, że zarażę Cię moją dziwną sympatią do tych zimnokrwistych stworzeń.

  OdpowiedzUsuń
 3. Imię/nick: Agnieszka/Agnieszka C.
  Nagroda: "W obłokach marzeń" Izabela M. Krasińska.
  Prezent: Podarowałabym Ci książkę z zagadkami i łamigłówkami. Nie mam tu na myśli konkretnego tytułu, mogłoby to być np: "250 łamigłówek i zagadek logicznych czyli fitness dla umysłu" Philipa Cartera albo coś w tym stylu, po to, byś sama miło spędziła niejeden wieczór, wytężając szare komórki, a i nam, czytelnikom Twojego bloga, od czasu do czasu podrzuciła jakąś łamigłówkę do rozwiązania.

  OdpowiedzUsuń

Gościu, atramentowy ślad zostaw po sobie,
A na każdy komentarz odpowiem wnet Tobie.