wtorek, 1 września 2015

Co we wrześniu? 
Szykuję kolejne zmiany. Dojdą 2 zakładki: SPRZEDAŻ i HAFTY. W pierwszej pojawią się książki z mej biblioteczki, które chcę sprzedać. W drugiej zakładce zaprezentuję rękodzieło mojej Mamy. Te śliczne hafty zostały wykonane krzyżykiem na drobnej kanwie, bardzo precyzyjnie. Będziecie mogli je podziwiać w internecie i nie tylko…
Na pewno pojawią się 2 posty ogólne. Pierwszy dotyczyć będzie akcji mej biblioteki gminnej, zaś drugi konkursów. A to wszystko przez Wasze komentarze pod postem "Lipcowe zdobycze". No i 7 IX wszyscy poznamy pierwszego szczęśliwca z mej rozdawajki "Szczęśliwa 7".
Mam też literkowy pomysł, w końcu nazwa bloga "W szponach literek" do czegoś zobowiązuje. Pomysł dotyczy wszelkich zabaw literkowych, łącznie z krzyżówkami. Trochę ich znam i chętnie się nimi z Wami podzielę, abyście mogli sobie łamać głowy, urozmaicić czas z dziećmi i rozruszać ich szare komórki. Bardzo mnie ciekawi, czy Wam się ten pomysł podoba i kiedy jego publikacja byłaby jak najbardziej dla Was korzystna. Ja wstępnie obstawiam sobotni poranek lub piątkowe popołudnie. Wówczas co tydzień o tej samej porze ukazywałyby się posty z cyklu "Literkowo".
Czekam na Wasze komentarze!

15 komentarzy:

 1. Nie mogę się doczekać - szczególnie akcji pod hasłem w szponach literek:) Uwielbiam krzyżówki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem tutaj pierwszy raz i oczarował mnie wiersz w nagłówku! Wyszedł niesamowicie :D Będę zaglądać tu częściej i jestem ciekawa nowych akcji. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło, że me literki staropolskie tak Ci się spodobały i będziesz wpadać do mnie w odwiedziny. Szpony tak szybko chyba Cie nie wypuszczą ;)
   Serdeczności!

   Usuń
 3. Za krzyżówkami również jestem za :) Ciekawi mnie zakładka z haftem. Sama interesuję się tą formą hand made i dłubię krzyżykiem. Choć ostatnio nie mam na to czasu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta zakładka wymaga ode mnie najwięcej pracy, ale będzie. Słowo się rzekło, kobyłka u płota :)

   Usuń
 4. Koniecznie! Nie mogę się doczekać literkowych zabaw. Uwielbiam takie inicjatywy. Kto wie może coś z nich kiedyś wykorzystam z dzieciakami w bibliotece... ? Super sprawa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu, na pewno wykorzystasz! Lata pracy z dzieciakami, różne kursy i materiały z nich przywiezione to ma "cenna makulatura" na myślenie, kreatywność, wzbogacanie słownictwa, urozmaicanie czasu itd., itp. Pomysłów mam tyle, że nie wiem, od którego zacząć! Że też wcześniej nie wpadłam na ten pomysł wcześniej!
   Basiu, możesz zacząć zbierać stare czasopisma. Niektóre posty będą wzbogacane pracami moich byłych uczniów, taki mam plan. Ale zdradzę Ci, że na pierwszy ogień pójdzie homonimia zdaniowa :)

   Usuń
  2. Wspaniale. Lepiej późno niż wcale ;) Czekam zatem.

   Usuń
  3. Mam dużo magazynów dla dzieci. Są świetne. Zazdroszczę ci tej "makulatury" :)

   Usuń
  4. Jak skończyłam pracę w szkole, to czyszczenie biurek i szaf zajęło mi kilka godzin. Co cenniejsze i uniwersalne rzeczy zostawiłam sobie, bo a nuż się kiedyś przyda...

   Usuń
 5. Ależ masz planów. Jestem ciekawa haftów Twojej mamy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Plany mam, tylko chwilowo cierpię na poważny brak czasu...
   I bądź ciekawa, bo są cudne!

   Usuń

Gościu, atramentowy ślad zostaw po sobie,
A na każdy komentarz odpowiem wnet Tobie.