piątek, 22 lipca 2016

Mam 3 latka - rozwiązanie konkursuNo i zleciało! Konkurs w trzech odsłonach się skończył. Dziękuję za wszystkie zgłoszenia. 
Najtrudniejsze okazało się ułożenie zdania. Nie wszyscy zrozumieli polecenie i było kilka błędnych zgłoszeń, a inni… przedobrzyli ;) Czasami lepiej nie kombinować, a jak życie pokazuje – prostota jest najtrudniejsza.
Maszyna losująca została wprawiona w ruch. W „Pensjonacie Czerwone Maki” zamieszka…


Odsłona druga ukazała mi Waszą DZIKOŚĆ w odsłonie głównie fotograficznej. Dobrze, że wciąż istnieje dzika przyroda. Ale w trakcie oglądania zgłoszonych prac natchnęła mnie taka myśl: zwierzęta są udomowiane, a ludzie dziczeją… Coś w tym jest. Niniejszym ogłaszam, że „Dziki rozmaryn” trafi do Wiktorii C. za pracę:Trzecia odsłona konkursu to nic innego jak anagramowanie. Już w ten sposób przygotowuję Was do przyszłych odsłon cyklu "Literkowo" z anagramami na różne sposoby. Zadanie konkursowe okazało się dla Was proste. Maszyna losująca postanowiła, iż „Tajemnicę Avinionu” odkryje…
 


Laureatkom gratuluję i czekam 5 dni na adres. Inaczej Wasza nagroda trafi do kogoś innego. A w niedzielę zapraszam Was na fotorelację, jak ma wieś się bawi :)
11 komentarzy:

 1. Kociak ze zdjęcia chyba się tą dzikością nie przejął. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) Koteczek słodki, miaaauuuu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. haha dzięki ;) Zapewniam, że kotek nie ucierpiał, ma się dobrze i jest kochany :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To wspaniała niespodzianka!!! Serdecznie dziękuję za wygraną i szczęśliwy los, cieszę się ogromnie, że się udało :)!!! Tym bardziej, że podobno główna bohaterka tej wygranej książki to moja imienniczka ;), super będzie poczytać o jej przygodach :). Adres wysłałam na maila podanego przy kontakcie, bo innego nie znalazłam, mam nadzieję, że dotarł? Gratulacje też dla pozostałych zwyciężczyń :)

  OdpowiedzUsuń
 5. dzięki za zabawe i gratulacje dla zwycięzców :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo, a to niespodzianka :).

  Bardzo się cieszę i gratuluję pozostałym dziewczynom :).

  OdpowiedzUsuń

Gościu, atramentowy ślad zostaw po sobie,
A na każdy komentarz odpowiem wnet Tobie.